Kraków 

  budynek mieszkalny i lokal usługowy przy ul. Salwatorskiej  

 

 Kraków 

  bar, restauracja KFC i hotel w zabytkowej kamienicy przy ul. Floriańskiej  

 

 

 Dołhobyczów 

  Supermarket Biedronka      

 Łącko 

  Supermarket Biedronka 

 Chrzanów 

  Supermarket Biedronka  

 Libiąż 

  centrum handlowe: Pepco, Rossmann i Stokrotka  

 

 

DOŚWIADCZENI  SPECJALIŚCI
W naszym zespole pracują prawnicy, specjaliści w branży nieruchomości oraz menedżerowie gwarantujący skuteczność działania i maksymalną efektywność inwestycyjną. Nasi specjaliści skutecznie angażują się zarówno w projekty krótkoterminowe jak i długoterminowe związane z obsługą inwestycji.

 

Bezpieczne 

inwestycje, 

stabilne

finanse

DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI
W naszym zespole pracują prawnicy, specjaliści w branży nieruchomości oraz menedżerowie gwarantujący skuteczność działania i maksymalną efektywność inwestycyjną. Nasi specjaliści skutecznie angażują się zarówno w projekty krótko- terminowe jak i długoterminowe związane z obsługą inwestycji. 

DOŚWIADCZENI  SPECJALIŚCI

W naszym zespole pracują prawnicy, specjaliści w branży nieruchomości oraz menedżerowie gwarantujący skuteczność działania i maksymalną efektywność inwestycyjną. Nasi specjaliści skutecznie angażują się zarówno w projekty krótkoterminowe jak i długoterminowe związane z obsługą inwestycji.

   OBSZARY DZIAŁANIA

 • Inwestycje komercyjne

 • Inwestycje mieszkaniowe

 • Inwestycje związane z powierzchniami magazynowymi

 • Zarządzanie nieruchomościami

 • Rewitalizacja nieruchomości

 • Pełna obsługa prawna

 • Poszukiwanie lokalizacji inwestycyjnych

 • Inwestycje w projekty krótko i długoterminowe 

 

POSZUKIWANIE INWESTYCJI

Działalność naszej firmy koncentruje się przede wszystkim na tworzeniu i przeprowadzaniu projektów inwestycyjnych. Jednocześnie jesteśmy zainteresowani wartymi wsparcia projektami innych firm.

O NAS

O NAS

Doświadczona i wykwalifikowana kadra stanowi nieodłączny atrybut naszej firmy.

 

KGDI to zespół złożony głównie z menadżerów pracujących wcześniej w największych polskich i zachodnich koncernach. Po kilkunastu latach pracy w działach ekspansji postanowili oni założyć prywatną firmę i pracować już na własny rachunek. W tym gronie znajdują się specjaliści z zakresu zarządzania, nieruchomości, a także prawnicy. Dzięki temu KGDI stała się jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w tej branży.

 

 

USŁUGI

PEŁNA OBSŁUGA EKSPANSJI

Przygotowujemy strategiczne plany rozwoju dla biznesu. Definiujemy potrzeby firmy i analizujemy lokalne rynki, przygotowujemy harmonogram i wprowadzamy go w życie. Mamy wyłączność na wiele ofert sprzedaży i dzierżawy nieruchomości. Dzięki ich dużej różnorodności jesteśmy w stanie spełnić wymagania naszych klientów. Współpracujemy stale z architektami i wykonawcami. Możemy być również inwestorem zastępczym. Kompleksowo przygotowujemy oraz przeprowadzamy proces inwestycyjny.

   POSZUKIWANIE LOKALIZACJI

 • Stacje benzynowe

 • Obiekty handlowe

 • Centra logistyczne

 • Działki

 • Kamienice i udziały

 • Restauracje

 • Hotele

 • inne obiekty

OBSŁUGA INWESTYCJI

Znajdujemy odpowiednią lokalizację, bądź korzystamy z tej która znajduje się już w posiadaniu naszego klienta. Analizujemy infrastrukturę i dokonujemy oceny przewidywanych kosztów inwestycji. Kompletujemy niezbędną dokumentację, decyzje środowiskowe, warunki zabudowy, pozwolenia na budowę i reprezentujemy przed urzędami. Współpracujemy z architektami, którzy przygotowują projekt, wybieramy wykonawców, nadzorujemy budowę oraz doprowadzamy do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

TWORZENIE BIZNESPLANU 

Sporządzimy dobry biznesplan, będzie on zawierał cele i metody działania, dzięki temu będzie można dokonać właściwego wyboru spośród kilku wariantów inwestycyjnych. Możemy go stworzyć zgodnie z wytycznymi banku zapewniającego finansowanie przedsięwzięcia. Przygotujemy także kompleksowy program finansowania inwestycji.  

POSZUKIWANIE LOKALIZACJI 

Stale zajmujemy się wyszukiwaniem potencjalnych lokalizacji inwestycyjnych (stacje benzynowe, obiekty handlowe, centra logistyczne, działki, kamienice i udziały, restauracje, hotele i inne obiekty). 

 

Przygotujemy dla Państwa wyselekcjonowane oferty, spełniające wyznaczone kryteria, oferujemy możliwość przygotowania specyfikacji lokalizacji, dzięki której będziecie Państwo mogli wybrać te, idealnie spełniające Wasze oczekiwania. 

Staramy się docierać bezpośrednio do właścicieli, dzięki czemu możemy uniknąć kosztów związanych z pośrednikami. Mamy bardzo dobre rozeznanie na rynku nieruchomości całego kraju i posiadamy własną bazę danych z ofertami dzierżawy bądź kupna działek i lokali. 

OBSŁUGA PRAWNA
Prawnicy stanowią trzon naszego zespołu. Zapewniamy pełną obsługę prawną powierzonych nam inwestycji. 


Przygotowujemy wszelkie wnioski, pisma urzędowe czy dokumentację. Wykonujemy pełną analizę prawną zawieranych umów, tak by nasi klienci mieli pewność jakie konsekwencje z nich wynikają. Dla nas dobrze skonstruowana umowa to taka, która daje gwarancję należytego wywiązania się obu stron z przyjętego zobowiązania. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko inwestycyjne.


Współpracujemy również z najbardziej renomowanymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi, które w razie potrzeby mogą reprezentować naszych klientów w sporach prawnych

PROJEKTY

Mamy wiele zrealizowanych projektów i inwestycji jednakże większość naszej  bazy danych udostępniamy naszym klientom dopiero po wstępnych rozmowach dotyczących ewentualnej współpracy. Taka polityka firmy wynika z faktu, iż jednym z priorytetów naszej działalności jest dyskrecja. Dane dotyczące naszych klientów, projektów i ich realizacji nie były i nie będą publicznie dostępne. Działanie to ma na celu zapewnienie gwarancji, iż Państwa interesy są możliwie najlepiej chronione pod każdym względem. W dzisiejszych realiach biznesowych informacja jest towarem, który staramy się maksymalnie chronić.

 

Poniżej przedstawiamy jedynie projekty, co do których uzyskaliśmy zgodę naszych kontrahentów na ich prezentację. 

KONTAKT

Czekamy na Państwa kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem e-maila. Zapraszamy również do siedziby naszej firmy mieszczącej się w Krakowie przy ul. Szewskiej 20/1. Zaplanujemy wspólne spotkanie, na którym poznamy Państwa oczekiwania i przedstawimy naszą wstępną ofertę.

KGDI Sp. z o.o.
ul. Szewska 20/1 

31-009 Kraków 
Tel: +48 794 000 854  
E-mail: biuro@kgdi.pl 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Temat
Treść wiadomości
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji długoterminowych, gwarantujących naszym inwestorom zwrot inwestycji. Posiadamy w swoim portfelu nieruchomości wynajęte przez duże stabilne koncerny, takie jak Jeronimo Martins, Rossmann, Pepco czy KFC Jesteśmy również zainteresowani zakupem nieruchomości posiadających najemców lub mających potencjał na taki najem. Ponadto poszukujemy partnerów do wspólnych projektów, które pozwalają bezpiecznie inwestować w inne obszary nieruchomości komercyjnych.

O NAS

PROJEKTY

KONTAKT

+48 794 000 854

biuro@kgdi.pl

 

USŁUGI

Do usług świadczonych przez KGDI należą: pełna obsługa ekspansji (przygotowywanie strategicznych planów rozwoju biznesu), obsługa inwestycji (wyszukiwanie lokalizacji, ocena kosztów, kompletowanie dokumentacji, tworzenie biznesplanów, obsługa prawna).
Wieloletnie doświadczenie, wiedza, niezawodność, szereg doskonale zrealizowanych projektów i inwestycji – determinują stabilną, ugruntowaną pozycję firmy na rynku.

 1. pl
 2. en